Dom

Rise Group Co., Ltd profil firmy

profil firmy

 

Nasza firma jest zobowiązana do dostarczania globalnym klientom wysokiej jakości produktów fitness i sportowych, a aby osiągnąć tryb współpracy korzystnej dla obu stron, wspólnie promować zdrowszy styl życia, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

 

Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 0Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 1

 

Nasi klienci są na całym świecie.Znamy rynki i politykę różnych krajów, znamy trendy w popularnych produktach, możemy udzielić naszym klientom przydatnych informacji i dobrych rad. Dick's, Bass Pro, firmy takie jak Academy, i współpracujemy z wieloma sprzedawcami amazon.Dostarczaj je regularnie co roku.Jesteśmy bardzo doświadczeni, znamy najnowsze osiągnięcia w branży sportowej i możemy zaoferować pomocne wskazówki i porady, abyś mógł lepiej sprzedawaj i rozwijaj się.

 

Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 2Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 3

Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 4

 

Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 5   Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 6   Chiny Rise Group Co., Ltd profil firmy 7

 

Nasza wizja: Zdrowsi ludzie, zdrowsza ziemia
Nasza misja: Zapewnij najlepszą obsługę na świecie
Nasze główne wartości: Szczerość, odpowiedzialność, dążenie, wygrana-wygrana

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma Risegroup została założona w 2000 roku, od 20 lat koncentruje się na jodze, fitness i liniach sportowych.Od początku tego małego biura składającego się z 3 osób, obecnie zespół zarządzający marketingiem i łańcuchem dostaw rozrósł się do 60 osób, a także 2 własne fabryki. Fabryka akcesoriów fitness, 100-150 pracowników, 8000 m2, położona w pobliżu Szanghaju.

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży sportowej i fitness stworzyliśmy kompletny zespół QA i QC oraz posiadaliśmy całą serię produktów obejmującą fitness w domu, akcesoria do jogi i sporty na świeżym powietrzu.

 

Dzięki naszemu niezawodnemu doświadczeniu i możliwościom dostaw wierzymy, że będziemy mieć bardzo przyjemną współpracę, naszym celem jest długotrwały stabilny i zrównoważony rozwój relacji, wszelkie pytania można skonsultować z naszym Menadżer Obsługi Klienta.

 

Imię i nazwisko: Michelle ZhangUsługi: angielski i chiński

Tel: +8613761030160         Gorszy czas : 08: 00-19: 00 BJT

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : TTG

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000

Rok założenia : 2000

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Rise Group Co., Ltd Certyfikaty Chiny Rise Group Co., Ltd Certyfikaty Chiny Rise Group Co., Ltd Certyfikaty Chiny Rise Group Co., Ltd Certyfikaty